31 sierpnia 2015

Podsumowanie sierpnia


Niestety w tym miesiącu czytanie szło mi całkiem opornie, a to nie było czasu, a to byłam tak zmęczona, że jedyne o czym marzyłam to pójście spać, a czytanie kończyło się zamykającymi się oczami. Najlepszym przykładem na to jest to, że pierwszą książkę, którą zaczęłam czytać w sierpniu skończyłam po prawie dwóch tygodniach! I to wcale nie dlatego, że powieść mi się nie podobała. Na szczęście pod koniec sierpnia udało mi się trochę nadgonić i w rezultacie przeczytałam książek.- Wichrowe Wzgórza Emily Brontë
- Duff. Ta brzydka i gruba Kody Keplinger
- Piękna katastrofa Jamie McGuire
- Nieprzewidziane konsekwencje miłości Jill Mansell
- Między światami. Moje życie i niewola w Iranie Roxana Saberi
- Fangirl Rainbow Rowell

To dało łącznie 2542 strony, czyli 82 strony dziennie.

Właściwie jestem trochę zaskoczona wynikiem, bo okazuje się, że przeczytałam tylko jedną książkę mniej niż w lipcu, czyli właściwie nie jest tak źle :) Oprócz tego postanowiłam zaszaleć, w końcu skoro pracuję to mogę sobie pozwolić na mniejsze i większe przyjemności, zamówiłam swojego pierwszego Epik Boxa :D Już się nie mogę doczekać, kiedy otworzę pudełko i zobaczę jakie wspaniałości znajdują się w środku :) Co prawda bardziej jestem ciekawa gadżetów, które będą się tam znajdowały niż książki, a to tylko dlatego, że trochę obawiam się, że książka może nie pasować do moich czytelniczych gustów, ale co tam ;) Radości będzie sporo, ale trzeba poczekać do 12 października :)

A jak u Was wyglądał sierpień?

17 komentarzy:

 1. Gratuluję wyniku :) Najważniejsze jest to, żeby być zadowolonym z przeczytanych książek ;) Mi w sierpniu udało się przeczytać 9 książek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyniku :D
  Sama spodziewałam się, że w wakacje przeczytam więcej książek niż zwykle, a rzeczywistość wygląda trochę inaczej. Sama czekam teraz na własny egzemplarz "Wichrowych wzgórz" i nie mogę się wprost doczekać tej książki :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ;) Też czytałam nie tak dawno Wichrowe wzgórza- powoli przekonuję się do klasyki, no i mam zamiar przeczytać Fangirl :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie słabo. Jedynie dwie książki jedna Roberta Wegnera a druga "Jonathan Strange i Pan Norrell" Clarke. Jednak praca nie pozwala mi na czytanie tyle ile bym chciał :/

  OdpowiedzUsuń
 5. 6 książek to bardzo dobry wynik :) A o Epik boxsie też marzę, ale z drugiej strony czuję, że to dość zaporowa cena, chociaż niespodzianka naprawdę przednia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. W sierpniu miałam po prostu głoda czytleniczego i czytałam naprawdę wieleeeee! :3
  Był to jeden z lepszych miesięcy kiedy po prostu leżałam na leżaczku i czytałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sierpień minął mi bardzo podobnie, co zresztą jest już w podsumowaniu u mnie :)

  Jeśli chodzi o książki które przeczytałaś, to po Twojej recenzji "czaję się" na "Piękną katastrofę" :) Również mam zamiar zamówić epik boxa. Trzeba się śpieszyć, bo ilość jest ograniczona :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Całkiem niezły wynik! Ja zliczyłam książki z całych wakacji (tak, żeby tego więcej wyszło ^^), ale jeszcze nie policzyłam tego dokładnie :D (taki ze mnie leń). Szkoda, że od jutra nie będzie już tyle czasu na czytanie :/

  zaczarowana-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobry wynik :). Ja sama w sierpniu zaszalałam (nie to co w lipcu...) i przeczytałam jedenaście książek, a dwunastą właśnie kończę ^^. Ale od jutra to tak dobrze już nie będzie :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie jest tak źle. Na pewno zmęczenie minie i znowu będziesz pochłaniać książki.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sześć książek to przecież bardzo dobry wynik! Aż sama sprawdzę, ile przeczytałam w sierpniu, haha. Pięć! Sprawdziłam też lipiec i było siedem... jakoś w ogóle nie odczuwam, ile książek czytam, mam wrażenie, że cały czas COŚ czytam... kiedy mam na to czas. Niestety, tego czasu nie jest tyle, ile bym chciała.

  Pozdrawiam z duetu Po drugiej stronie książki

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję :) U mnie 12 książek :)

  OdpowiedzUsuń
 13. "Między światami. Moje życie i niewola w Iranie" Roxana Saberi już do mnie zmierza! Gratuluję wyniku ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. ładny wynik. Nic z tego nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję wyniku :). U mnie sierpień wypadł nie tak źle. Udało mi się przeczytać nieco więcej niż w poprzednich miesiącach. Myślę, że we wrześniu nie będzie już tak dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję wyniku i życzę sukcesów w nowym miesiacu :)
  Thievingbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Designed By Blokotek